Spring til indhold

Sekretariat

Her finder du kontaktoplysninger på medarbejdere i sekretariatet i Holbæk Erhvervsforum.


Kenny Jensby
Direktør
Telefon: +45 24 45 00 73
Mail: kenny@heforum.dk

Jan Vestergård
Chef for Holbæk Byforum

Telefon: + 45 29 23 90 08
Mail: jan@holbaekbyforum.dk

Lena Green
Erhvervssekretær
Telefon: + 45 30 66 14 10
Mail: lena@heforum.dk


Bodil Islann
Erhvervskonsulent
Telefon: +45 26 39 79 69
Mail: bodil@heforum.dk

Niels Nielsen
Erhvervskonsulent
Telefon: +45 30 66 14 11
Mail: niels@heforum.dk

Caspar Christensen
Erhvervskonsulent
Telefon: +45 40 21 27 27
Mail: caspar@heforum.dk

Maja Harris Mortensen
Event- og Medlemskoordinator Holbæk Byforum
Telefon: + 45 21 99 80 01
Mail: maja@holbaekbyforum.dk

Agnete Størling
Koordinator Holbæk Byforum
Telefon: + 45 54 34 23 93
Mail: agnete@holbaekbyforum.dk

 

 

 

 



Feedback

Sidst opdateret

21.03.2022

Ansvarlig redaktør

Lena Green